NBA Igrači Tipovi: 19. maj 2023.

U ovom članku vam donosimo najbolje NBA tipove za igrače za današnje utakmice. Naša ekipa analitičara sastavila je svoje omiljene predloge za prop opklade za svaki dan tokom sezone košarke.

Prvo, naši analitičari će izdvojiti svoje najbolje predloge za igrače NBA za večeras. Zatim, možete pogledati naše projekcije i trendove prop opklada za ovaj krug utakmica. Na kraju, pružićemo sveobuhvatan vodič kroz svet prop opklada u NBA.

Krenimo na to!

NBA Igrači Tipovi za Danas: Petak, 19. maj

Justin Bales izdvaja svoje omiljene NBA predloge za igrače za danas. Takođe, pogledajte naše projekcije za prop opklade i nizove ispod.

Jayson Tatum – Preko 29.5 poena

Tatum je igrač MVP kalibra za Boston Celtics. Ove sezone je prosečno postizao karijeri najboljih 30.1 poena u 36.9 minuta po utakmici. On je fokus napada Bostona i ima veliki potencijal za postizanje poena.

Tatum je postigao 30 poena protiv Miami Heata u prvom meču ove serije. To je važno jer nije uputio šut iz igre u četvrtoj četvrtini tog meča. Doduše, izveo je šest slobodnih bacanja, ali minimalna je šansa da ponovo neće pokušati šut u četvrtoj četvrtini.

Ljudi su pričali o Tatumu tokom plej-ofa, iako je to stalo posle njegove majstorske partije protiv Philadelphia 76ers u sedmoj utakmici. Počeli su opet da pričaju posle poraza od Bostona u prvoj utakmici, i očekujem da bude agresivan od početka do kraja ovog meča.

Gde se kladiti: Jayson Tatum preko 29.5 poena |

Caleb Martin – Preko 4.5 skokova

Martin je doživeo svojevrsni proboj u sezoni 2022. za Miami Heat. Igrao je dobro, prosečno beležeći 4.8 skokova u 29.3 minuta po utakmici. Obe ove brojke su mu najviše u karijeri.

Martin ima dobar meč-up protiv Boston Celticsa večeras. Oni su generalno dobri u ograničavanju skokova protivničkih centara, što otvara prostor drugima da napadaju skok. To je bilo slučaj i u prvom meču ove serije.

Doduše, Kevin Lav i Kody Zeler su obojica imali prilike za skok tokom utakmice. Bam Adebajo, koji je zaključan za minute centra, imao je samo 9 šansi za skok tokom 37 minuta.

Martin je u prvom meču protiv Bostona u ovoj seriji postigao samo 4 skoka u 29.8 minuta. Ipak, on je predvodio ekipu sa 10 šansi za skok. Uhvatio je samo 25% od svojih osporenh skokova, a mogli bismo videti da taj broj poraste kako se ova serija bude odvijala.

Gde se kladiti: Caleb Martin preko 4.5 skokova |

PrizePicks i druge DFS aplikacije nude fantazi prop takmičenja koja su vrlo slična prop klađenju. Pogledajte naš vodič Apps Like PrizePicks, koji opisuje neke od najboljih sportskih igara dostupnih u većini država SAD-a (čak i onim koje nisu legalizovale sportsko klađenje).

NBA Igrači Prop Cheat Sheet

Ispod su najbolji NBA predlozi za igrače prema našem modelu projekcija. Da biste videli kvote za ove predloge, posetite našu stranicu sa kvotama mečeva za NBA prop opklade. Možete prilagoditi tabelu u nastavku kako biste sortirali najbolje NBA predloge za igrače danas prema nekoliko statističkih kategorija.

ImePropProjLinijaRazlika
G. VincentUkradeni0.580.515.63%
K. LowryUkradeni0.580.515.61%
B. AdebayoUkradeni0.580.515.06%
D. White3P1.711.514.24%
J. TatumBlokovi0.560.512.94%
C. MartinUkradeni0.560.512.51%
J. ButlerUkradeni1.691.512.39%
A. HorfordUkradeni0.560.512.31%
J. BrownUkradeni0.530.56.45%
M. SmartAsist.5.845.56.26%

Napomena: Sve kvote su informativnog karaktera i mogu se promeniti. Uvek proverite najnovije kvote kod svog kladioničara pre donošenja odluke o klađenju.

Pokazatelji prop opklada NBA igrača

Trendovi prop opklada: Preko

IgračPropNizBroj utakmica
A. HorfordUkradeniPreko 7/L7 (100%)7 uzastopno
M. StrusPoeniPreko 6/L6 (100%)6 uzastopno
G. VincentUkradeniPreko 5/L5 (100%)5 uzastopno
K. LowryAsist.Preko 6/L7 (85.7%)6 od 7
D. WhitePoeniPreko 41/L49 (83.7%)41 od 49
J. TatumAsist.Preko 5/L6 (83.3%)5 od 6
B. AdebayoUkradeniPreko 17/L21 (81.0%)17 od 21
J. ButlerUkradeniPreko 10/L13 (76.9%)10 od 13
J. BrownAsist.Preko 6/L8 (75.0%)6 od 8
M. SmartPoeniPreko 5/L7 (71.4%)5 od 7

Napomena: Navedeni trendovi pokazuju koliko puta je igrač premašio postavljenu granicu u određenom propu tokom poslednjih nekoliko utakmica. Ovi trendovi mogu biti korisni za donošenje odluka o klađenju, ali uvek proverite najnovije kvote i statistiku pre donošenja odluke.

Za ljubitelje NBA igrača takodje nudimo svakodnevne predloge iz evropske košarke na stranici Košarka Tipovi, kao I nezaobilaznu sekciju Tipovi Fudbal.

Uvek je važno da se informišete i pratite statistiku i trendove kako biste doneli informisane odluke pri klađenju na prop opklade NBA igrača. Srećno sa klađenjem!

Volite NBA i klađenje? Dublje se zaronite u svet NBA uz naše detaljne NBA Igrači Tipove. Ako tražite više od samog NBA-a, naša sekcija košarkaških tipova je pravo mesto za vas. A za sveže dnevne prognoze, pogledajte naš tiket dana.

kazinoonline.rs tipovi stranica sa besplatnim tipovima stadion bakljada

SVAKODNEVNI TIPOVI DIREKTNO NA VAŠ EMAIL

Prijavi se i dobijaj besplatne tipove sa najboljim kvotama na svoju email adresu i sastavljaj tikete brzo i lako!

Uslovi i odredbe se primenjuju.

Najveće kvote za poene navedenih NBA igrača su u sledećim kladionicama
Mozzart

čak do 1.000% bonusa za sve novoregistrovane Mozzart igrače.

Melbet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Melbet igrače.

MyStake Casino

čak 150% do €200 i 100% do €1000

Primobet

100% do 50.000 RSD bonusa + 200 Besplatnih Spinova

Leave a Reply

Najbolje Kladionice

100% do 50.000 RSD bonusa + 200 Besplatnih Spinova

150% do €500 bonusa + 200 Besplatnih Spinova

150% do €500 bonusa + 200 Besplatnih Spinova

čak 150% do €200 i 100% do €1000

čak do 15% Instant povrat novca - do 60% ukupno za nove Gamdom igrače.

čak 100% do €200 + 30 besplatnih spinova za nove Casiplay igrače.

čak 100% do €200 za nove MrVegas igrače.

čak do 500$ ili 5BTC + 180 besplatnih spinova za nove BitStarz igrače.

čak 100% do €300 + 100 besplatnih spinova za nove Tsars.com igrače.

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Thunderpick igrače.