Premijer Liga: Bournemouth vs Chelsea – 17. Septembar 2023, 15:00

Analiza i predviđanja za veliki Premijer liga meč: Bournemouth vs Chelsea, 17. septembra 2023. godine. Ne propustite najbolje tipove za klađenje!


Uvod u meč (MATCH PREVIEW)

U očekivanju vikenda, svi ljubitelji fudbala s nestrpljenjem iščekuju duel između AFC Bournemouth i Chelsea FC. Meč će se održati 17. septembra 2023. godine u 15:00 časova. Prema dostupnim statističkim podacima i recentnim performansama, predviđanje “Offsides – Bournemouth Total Under(1.5)” deluje kao najverovatniji ishod.

H2H i Prethodni rezultati (H2H STATS AND PREVIOUS RESULTS)

Istorija susreta ova dva tima prikazuje da je AFC Bournemouth bio uspešniji sa 4 pobede, dok je Chelsea uspeo da ostvari 10 pobeda. Jedan duel je završen nerešenim rezultatom. Poslednji susret se dogodio 06.05.2023, a završen je rezultatom 1:3.

DatumLigaRezultatDomaćinGost
06.05.23EPL1:3BournemouthChelsea
27.12.22EPL2:0ChelseaBournemouth
29.02.20EPL2:2BournemouthChelsea
14.12.19EPL0:1ChelseaBournemouth
30.01.19EPL4:0BournemouthChelsea

Predlozi za Klađenje: Bournemouth vs Chelsea (BETTING TIPS: BOURNEMOUTH vs CHELSEA)

Statistički podaci o susretima AFC Bournemouth i Chelsea FC ukazuju na sledeće najverovatnije ishode:

PredlogKvotaKladionica
Corners – Bournemouth Total Over(3.5)1.52Mozzart
Corners – Chelsea Total Over(5.5)1.922bet
Corners – Total Over(9.5)1.75Rabona

Pregled Bournemoutha (BOURNEMOUTH REVIEW)

Bournemouth se trenutno nalazi na 16. mestu na tabeli, sa prosek od 1 gol po meču, ali sa 2 primljena gola. Napadačka moć na domaćem terenu je zabrinjavajuće niska, sa prosekom od 0.5 golova po meču, dok je odbrana dopustila goalsAgainst.home.value golova.

Pregled Chelsea (CHELSEA REVIEW)

Chelsea se, nakon 4 odigrana meča, nalazi na 12. mestu na tabeli sa 4 boda. Ova sezona beleži 1 pobedu, ali i 1 nerešen rezultat i 2 poraza. Tim uglavnom postiže golove u prvom poluvremenu (60%), dok su primljeni golovi najčešći u drugom delu meča (60%).

Tabela (STANDINGS)

Trenutne pozicije na tabeli Premijer lige su sledeće:

MestoTimOdigranoPobedeNerešenoPoraziGol RazlikaBodovi
11Manchester United42025-76
12Chelsea41125-54
13Fulham41124-104
15Wolverhampton41034-83
16AFC Bournemouth40224-82
17Sheffield United40134-71

Bournemouth vs Chelsea Tipovi za Klađenje (BOURNEMOUTH vs CHELSEA PREDICTION)

Zaključujemo da će oba tima igrati ofanzivno, sa jasnom namerom da ne prepuste poene protivniku. Na osnovu analize velike količine statistika, predlažemo sledeće klađenje: “Offsides – Bournemouth Total Under(1.5)” sa kvotom od 1.61.

Najčešće posetioci ove stranice su ljubitelji fudbala, što je potpuno razumljivo. Međutim, ako tražite savete za košarkaške utakmice, preporučujemo vam da posetite stranicu Košarka Tipovi. Takođe, ako ste fan NBA lige, ne propustite priliku da proverite najpopularnije NBA Igrači Tipovi.

kazinoonline.rs tipovi stranica sa besplatnim tipovima stadion bakljada

SVAKODNEVNI TIPOVI DIREKTNO NA VAŠ EMAIL

Prijavi se i dobijaj besplatne tipove sa najboljim kvotama na svoju email adresu i sastavljaj tikete brzo i lako!

Uslovi i odredbe se primenjuju.

Ukoliko ste uživali čitajući ove tipove, sigurni smo da će vas zanimati i naše druge stranice vezane za klađenje. Preporučujemo da se uputite ka našem delu posvećenom svim tipovima za klađenje. Za ljubitelje fudbala, Tipovi Fudbal će biti pravo mesto za vas. Takođe, svakodnevno objavljujemo svoj Tiket Dana i Prognozu za Danas, stoga se uverite da redovno proveravate te sekcije. Ako želite da proširite svoje vidike, pogledajte i naše Predloge za Klađenje ili naučite više o Pametnom Klađenju. Srećno vam bilo na sledećem tiketu!

Najveće kvote za ovu fudbalsku utakmicu su u sledećim kladionicama
Mozzart

čak do 1.000% bonusa za sve novoregistrovane Mozzart igrače.

Rabona

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Rabona igrače.

22Bet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane 22Bet kladionica igrače.

20Bet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane 20Bet igrače.

Leave a Reply

Najbolje Kladionice

100% do 50.000 RSD bonusa + 200 Besplatnih Spinova

150% do €500 bonusa + 200 Besplatnih Spinova

150% do €500 bonusa + 200 Besplatnih Spinova

čak 150% do €200 i 100% do €1000

čak do 15% Instant povrat novca - do 60% ukupno za nove Gamdom igrače.

čak 100% do €200 + 30 besplatnih spinova za nove Casiplay igrače.

čak 100% do €200 za nove MrVegas igrače.

čak do 500$ ili 5BTC + 180 besplatnih spinova za nove BitStarz igrače.

čak 100% do €300 + 100 besplatnih spinova za nove Tsars.com igrače.

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Thunderpick igrače.