Tipovi za klađenje: Granada vs Villarreal – 30.10.23 u 21:00

Granada i Villarreal se susreću 30.10.23. Pročitajte našu analizu, predviđanja i saznajte koje opklade predlažemo za ovaj meč.


Powered by

Uvod u meč

Dolazi nam zanimljiv meč između Granade i Villarreala, gde očekujemo veliku borbu i niz zanimljivih trenutaka. Prema poslednjim informacijama i analizi, Villarreal bi mogao imati prednost, ali fudbal je nepredvidiv, pa će biti zanimljivo videti ishod.


H2H i Prethodni rezultati

U prethodnim direktnim susretima, Granada nije zabeležila nijednu pobedu, dok je Villarreal pobedio jednom. Preostale četiri utakmice završene su bez pobednika. Poslednji put kada su se sastali bilo je 19.02.2022, a rezultat je bio 1:4 u korist Villarreala.

  • Granada: 8 golova, 0 pobeda, 4 nerešeno
  • Villarreal: 17 golova, 4 pobede, 4 nerešeno

Predlozi za klađenje: Granada vs Villarreal

Prema analizi, predlaže se opklada na “2 Poluvreme, Villarreal ukupno golova preko (0,5)”. Također, s obzirom na dosadašnje statistike, Villarreal ima dobre šanse da ne izgubi ovu utakmicu.


Pregled Granade

Nakon 10 odigranih mečeva, Granada je na 19. mestu na tabeli sa 6 bodova. Uz samo jednu pobedu, njihova forma nije na zavidnom nivou. Prosječno postižu 1,5 golova po meču, ali primaju čak 2,5.


Pregled Villarreala

Villarreal trenutno ima 9 bodova i zauzima 16. mesto na tabeli. Sa 2 pobede, 3 nerešena rezultata i 5 poraza, njihova forma je također daleko od idealne.


Tabela (STANDINGS)

TimOdigrani mečeviGol razlikaBodovi
RCD Mallorca1112-169
Villarreal CF1012-169
Deportivo Alaves108-149
RC Celta de Vigo1110-196
Granada CF1015-256
UD Almeria1114-313

Tipovi za klađenje

Glavni predlog je klađenje na “2 Poluvreme, Villarreal ukupno golova preko (0,5)” sa kvotom od 1,6.


kazinoonline.rs tipovi stranica sa besplatnim tipovima stadion bakljada

SVAKODNEVNI TIPOVI DIREKTNO NA VAŠ EMAIL

Prijavi se i dobijaj besplatne tipove sa najboljim kvotama na svoju email adresu i sastavljaj tikete brzo i lako!

Uslovi i odredbe se primenjuju.

Da li tražite još analiza i predloga? Naša sekcija tipova za klađenje je prepuna informacija. Posebno ističemo Tipove za Fudbal. Ako želite svakodnevnu dozu saveta, pratite Tiket Dana i Prognozu za Danas. Osim toga, uvek možete unaprediti svoj stil klađenja sa našim Predlozima za Klađenje. Želimo vam puno sreće!

Najveće kvote za ovu fudbalsku utakmicu su u sledećim kladionicama
Mozzart

čak do 1.000% bonusa za sve novoregistrovane Mozzart igrače.

Rabona

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Rabona igrače.

22Bet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane 22Bet kladionica igrače.

20Bet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane 20Bet igrače.

Leave a Reply

Najbolje Kladionice

100% do 50.000 RSD bonusa + 200 Besplatnih Spinova

150% do €500 bonusa + 200 Besplatnih Spinova

150% do €500 bonusa + 200 Besplatnih Spinova

čak 150% do €200 i 100% do €1000

čak do 15% Instant povrat novca - do 60% ukupno za nove Gamdom igrače.

čak 100% do €200 + 30 besplatnih spinova za nove Casiplay igrače.

čak 100% do €200 za nove MrVegas igrače.

čak do 500$ ili 5BTC + 180 besplatnih spinova za nove BitStarz igrače.

čak 100% do €300 + 100 besplatnih spinova za nove Tsars.com igrače.

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Thunderpick igrače.