Tipovi za klađenje: Granada vs Villarreal – 30.10.23 u 21:00

Granada i Villarreal se susreću 30.10.23. Pročitajte našu analizu, predviđanja i saznajte koje opklade predlažemo za ovaj meč.



Najveće kvote za ovu fudbalsku utakmicu su u sledećim kladionicama
Mozzart

čak do 1.000% bonusa za sve novoregistrovane Mozzart igrače.

Rabona

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Rabona igrače.

22Bet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane 22Bet kladionica igrače.

20Bet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane 20Bet igrače.

Powered by

Uvod u meč

Dolazi nam zanimljiv meč između Granade i Villarreala, gde očekujemo veliku borbu i niz zanimljivih trenutaka. Prema poslednjim informacijama i analizi, Villarreal bi mogao imati prednost, ali fudbal je nepredvidiv, pa će biti zanimljivo videti ishod.


H2H i Prethodni rezultati

U prethodnim direktnim susretima, Granada nije zabeležila nijednu pobedu, dok je Villarreal pobedio jednom. Preostale četiri utakmice završene su bez pobednika. Poslednji put kada su se sastali bilo je 19.02.2022, a rezultat je bio 1:4 u korist Villarreala.

  • Granada: 8 golova, 0 pobeda, 4 nerešeno
  • Villarreal: 17 golova, 4 pobede, 4 nerešeno

Predlozi za klađenje: Granada vs Villarreal

Prema analizi, predlaže se opklada na “2 Poluvreme, Villarreal ukupno golova preko (0,5)”. Također, s obzirom na dosadašnje statistike, Villarreal ima dobre šanse da ne izgubi ovu utakmicu.


Pregled Granade

Nakon 10 odigranih mečeva, Granada je na 19. mestu na tabeli sa 6 bodova. Uz samo jednu pobedu, njihova forma nije na zavidnom nivou. Prosječno postižu 1,5 golova po meču, ali primaju čak 2,5.


Pregled Villarreala

Villarreal trenutno ima 9 bodova i zauzima 16. mesto na tabeli. Sa 2 pobede, 3 nerešena rezultata i 5 poraza, njihova forma je također daleko od idealne.


Tabela (STANDINGS)

TimOdigrani mečeviGol razlikaBodovi
RCD Mallorca1112-169
Villarreal CF1012-169
Deportivo Alaves108-149
RC Celta de Vigo1110-196
Granada CF1015-256
UD Almeria1114-313

Tipovi za klađenje

Glavni predlog je klađenje na “2 Poluvreme, Villarreal ukupno golova preko (0,5)” sa kvotom od 1,6.


Da li tražite još analiza i predloga? Naša sekcija tipova za klađenje je prepuna informacija. Posebno ističemo Tipove za Fudbal. Ako želite svakodnevnu dozu saveta, pratite Tiket Dana i Prognozu za Danas. Osim toga, uvek možete unaprediti svoj stil klađenja sa našim Predlozima za Klađenje. Želimo vam puno sreće!

Najveće kvote za ovu fudbalsku utakmicu su u sledećim kladionicama
Mozzart

čak do 1.000% bonusa za sve novoregistrovane Mozzart igrače.

Rabona

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Rabona igrače.

22Bet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane 22Bet kladionica igrače.

20Bet

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane 20Bet igrače.

Leave a Reply

Najbolje Kladionice

150% do €500 bonusa + 200 Besplatnih Spinova

150% do €500 bonusa + 200 Besplatnih Spinova

čak 150% do €200 i 100% do €1000

čak do 15% Instant povrat novca - do 60% ukupno za nove Gamdom igrače.

čak 100% do €200 + 30 besplatnih spinova za nove Casiplay igrače.

čak 100% do €200 za nove MrVegas igrače.

čak do 500$ ili 5BTC + 180 besplatnih spinova za nove BitStarz igrače.

čak 100% do €300 + 100 besplatnih spinova za nove Tsars.com igrače.

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Thunderpick igrače.

čak do 100% bonusa za sve novoregistrovane Rizk.rs igrače.